BURDUR KARAMANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Salim OĞUZ´un Karne Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Salim OĞUZ´un Karne Mesajı

Kıymetli meslektaşlarım, sevgili öğrenciler, değerli veliler, 

Tüm çabamız çocuklarımızı sağlıklı, özgüven duygusu gelişmiş, sorumluluk sahibi, milli ve manevi değerlerine bağlı, çevresine duyarlı, araştıran, sorgulayan, bilgiye ulaşabilen bilgiyi kullanıp paylaşabilen, iletişim kurma becerisine sahip teknolojiyi etkin kullanabilen insanlar olarak yetiştirmektir.   

08 Haziran 2018 tarihi itibariyle 2017-2018 eğitim-öğretim yılının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Öğrencilerimiz zorlu ve uzun bir maratonun sonucunda emek ve çabalarının karşılığı olan karnelerini bugün alıyorlar. Bu vesile ile ilçemizde karne sevincini yaşayacak tüm öğrencilerimize, tatil süresince bol bol kitap okumalarını, sosyal, sportif ve kültürel faaliyetlere katılmalarını, doğa ile iç içe olmalarını tavsiye ediyorum. 

Değerli velilerimiz;  çocuklarımız bizlerin en kıymetli varlıklarıdır. Karneler çocuklarınızın nasıl bir insan olduğunu değil, onların okul derslerindeki durumlarını gösteren belgelerdir. Bu bilinçle çocuklarınızın karnelerini değerlendirirken onların kişiliklerini zedeleyici, öz güvenlerini yitirmelerine yol açıcı suçlamalardan kaçınınız. Her anne ve baba çocuğunun iyi bir eğitim alarak toplumun kültürlü, saygın ve yararlı bireylere dönüşmesi amacı ile her türlü çabayı göstermektedir. Sizlerin bunun bilincini taşıdığınızı biliyoruz. 

Öğrencilerimize yıl boyunca üstün gayret ve fedakarlık ile en iyi şekilde eğitim almaları için çabalayan değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyor, huzurlu ve iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum.   

 

         

                                                                                                                                                                                                            Salim OĞUZ

                                                                                                                                                                                            Karamanlı İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Pazar Mah.Özel İdare Bin.Kat/1 Karamanlı / BURDUR - 0-248-5313990

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.