BURDUR KARAMANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MAYIS AYI DÖGEP VE YÖGEP FAALİYETLERİMİZ

MAYIS AYI DÖGEP VE YÖGEP FAALİYETLERİMİZ

Karamanlı İlçesi DÖGEP Aylık faaliyetleri kapsamında İlçemiz İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Fatma YÜCE tarafından verilen "Din eğitimi ve öğretimi alanında okullarımız, üniversiteler ve sivil toplum kuruluşları tarafından gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası projelerin incelenmesi ve değerlendirilmesi" konulu seminer uzaktan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sn. Fatma KALKAN, ilçemiz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri ve Karamanlı İmam Hatip Ortaokulu Müdürünün katılımıyla gerçekleştirildi.  

YÖGEP Aylık faaliyetleri kapsamında "Eğitim yönetimi ve eğitim yöneticisinin milli, manevi ve evrensel sorumlulukları" konulu faaliyet uzaktan İlçe Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Sn. Fatma KALKAN, ilçemiz Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri ve Karamanlı İmam Hatip Ortaokulu Müdürünün katılımıyla İmam Hatip Ortaokulu Müdür Yardımcısı Fatma YÜCE tarafından sunuldu. 

 

14-06-202114-06-202114-06-2021

Pazar Mah.Özel İdare Bin.Kat/1 Karamanlı / BURDUR - 02485313990

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.