BURDUR KARAMANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümğz Salim OĞUZ 'un Veda Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümğz Salim OĞUZ 'un Veda Mesajı

Saygıdeğer Karamanlılı Hemşehrilerim ve Kıymetli Meslektaşlarım,

11 Mayıs 2015 tarihinden itibaren görev yaptığım Karamanlı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden, Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmem nedeniyle ayrılıyorum.

Görev yaptığım süre içerisinde mesai arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz makamların hizmet makamları olduğu, en büyük mutluluğun bu aziz milletin evlatlarına hizmet etmek, en büyük makamın gönüllerde yer tutmak olduğu bilinciyle hareket ederek; tüm camiamızla ayrım yapmadan birlik, beraberlik, sevgi ve kardeşlik içinde hizmet vermenin gayreti içerisinde, bir ekip ruhuyla ilk günkü aşk ve şevkle, mesai mefhumu gözetmeksizin hizmet etmenin çabası içerisinde olduk.

İlçemizde görevli tüm yönetici ve öğretmenlerimizle birlikte ilimizin eğitiminde önemli başarılar elde etmiş, güzel ilçemiz Karamanlı'da eğitim kalitesinin artırılması gayesiyle hizmet etmekten onur ve mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim.

Geçmişten günümüze başarı geleneği olan eğitim kenti Karamanlı'da eğitimde sadece akademik başarılarla değil; bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda da başarılı olma hedefinin yanı sıra, ülkesine bağlı, milli manevi değerlerini benimsemiş nesiller yetişmesi çabasında olduk. Bu anlamda katkı sunmuş isek kendimizi bahtiyar addederiz.

Bu güzel ilçeye ve insanına hizmet ederken, ilçemizin eğitim kalitesinin artırılması, eğitim imkanlarının iyileştirilmesinde verdikleri destek ile bizleri yalnız bırakmayan, İl Milli Eğitim Müdürlerimize, Kaymakamlarımıza, Belediye Başkanımıza, Daire Müdürlerimize, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Yerel Basınımıza, Hayırseverlerimize; görev yaptığımız süre içerisinde birlikte çalıştığımız Şube Müdürlerimize, Okul Müdürlerimize, Öğretmenlerimize, özverili çalışmalarıyla Milli Eğitim Personellerine,  evlatları için her zaman büyük fedakarlık ve özveride bulunan kıymetli velilerimize teşekkür ederim.

İlçemiz eğitiminin bundan sonraki süreçte de iyi bir noktada olacağı inancıyla,  en kalbi duygularımla sevgi ve saygılarımı sunarım. Allah'a emanet olunuz.

 

   

 

      

Pazar Mah.Özel İdare Bin.Kat/1 Karamanlı / BURDUR - 02485313990

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.