BURDUR KARAMANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama Ve İşbirliği Toplantısı Yapıldı.

İlçe Hayat Boyu Öğrenme Halk Eğitimi Planlama Ve İşbirliği Toplantısı Yapıldı.

..

 

28-02-201828-02-2018

 

Kaymakamımız İlker EKER başkanlığında,  Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

 

Toplantıya, Kaymakam İlker EKER ,  Belediye Başkanı Fatih SELİMOĞLU, İlçe Jandarma Komutanı Tarran GÜNEY, İlçe Emniyet Amiri Hasan Basri ÇİÇEK, İlçe Özel İdare Müdürü Ali BAYKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim OĞUZ,  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa YAPRAK, Halk Eğitimi Merkezi ve okul müdürleri ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

 

Yapılan açıklamada, halk eğitimi planlama ve iş birliği komisyonu, ilçedeki resmî, özel ve sivil toplum kuruluşları ile hayat boyu öğrenme kapsamında, yaygın eğitim ihtiyaçlarının belirlenmesi, planlanması, ortaya çıkan güçlüklerin değerlendirilmesi ve merkezler arasında iş birliği ve koordinasyon sağlanması, etkinliklerin birlikte planlanması ve uygulamaya konulması, hizmet tekrarı ve kaynak israfının önlenmesi ve verimliliğin artırılmasının hedeflendiği belirtildi.

 

Toplantıda Halk Eğitimi Merkezi  Müdür vekili Ekrem ÇEVİK, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı birinci dönem çalışmaları hakkında bilgi verdi.

 

Toplantıda, 2. Dönem çalışmaları hakkında planlamalar yapılarak, öneriler sıralandı.

Pazar Mah.Özel İdare Bin.Kat/1 Karamanlı / BURDUR - 0-248-5313990

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.