BURDUR KARAMANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Eğitim Kurumu Müdürler Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim OĞUZ başkanlığında şube müdürü Fatma KALKAN ve okul müdürlerinin katılımıyla Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda ''2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılını'' planlama toplantısı yapıldı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından 2019-2020 eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesi yapıldı. Pandemi nedeniyle 16 Mart 2020 tarihinden itibaren uzaktan eğitime geçildiği, ancak buna rağmen ilçemizde yönetici ve öğretmenlerimizin özverili çalışmalarıyla  LGS ve YKS sınavlarında ilçe olarak başarılı sonuçlar elde edildiğinş ifade ederek, emeği geçen yönetici ve öğretmenlerimize, bu süreçte bizlerle işbirliği içinde hareket eden velilere teşekkür etti. Okul müdürlerine, pandemi sürecinde uygulanacak uzaktan eğitimin detayları konusunda bilgi verildi.  Okullarımızın Eğitim Kurumlarında Hijyen Şartlarının Geliştirilmesi ve Enfeksiyon Önleme Kılavuzuna göre hijyen Şartlarının sağlanması için gerekli çalışmaları yapmaları gerektiği bir defa daha belirtildi. 

İlçemizde evinde bilgisayar bulunmayan ve İnternete erişimi bulunmayan öğrenciler için EBA 4 okul ve kurumumuzda EBA destek noktası oluşturulması kararlaştırıldı.  8. ve 12. Sınıf öğrencileri için açılacak DYK kurslarının yüz yüze yapılacağından, okullarda sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına mutlaka uyulması istendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Salim OĞUZ, bu süreçte okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize büyük sorumluluk ve görev düştüğünü belirterek, 2019-2020 eğitim öğretim yılında gerçekleştirdikleri özverili çalışmaları için öğretmenlere ve okul müdürlerine teşekkür etti.

Pazar Mah.Özel İdare Bin.Kat/1 Karamanlı / BURDUR - 02485313990

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.