BURDUR KARAMANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Dünya Yeşeriyor Hayaller Gerçekleşiyor Proje Bilgilendirme Ziyareti

Dünya Yeşeriyor Hayaller Gerçekleşiyor Proje Bilgilendirme Ziyareti

Karamanlı Devrim İlkokulu Müdürü Mehmet Yörük ve Karamanlı Devrim İlkokulu sınıf öğretmeni Cennet Aksu, kurucusu oldukları "Dünya Yeşeriyor Hayaller Gerçekleşiyor" uluslararası eTwinning projelerinin tanıtımı için İlçe Mili Eğitim Müdürü Sayın Salim OĞUZ ve Karamanlı Kaymakamımız Sayın İlker Eker´i ziyaret ettiler.

Proje ile ilgili bilgi veren Cennet AKSU, projeye şu ana kadar Ülkemizin 81 İlinden 178 ve Avrupa´nın 7 ülkesinden 13 ortak projeye dahil olduğunu belirtti,  proje kapsamında proje ortakları tarafından belirtilen takvim doğrultusunda aynı tarih aralığında fidan dikimi yapılacak, ayrıca öğrencilerden hayallerini yazmaları istenecek, imkanlar doğrultusunda çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirmeye çalışacağız, dedi.

Şubat başında başlayıp, Haziran ayı sonuna kadar devam edecek projede çocukların hayaller kurması ve hayallerinin gerçekleştirilmesi hedefleniyor.  Öğrencilerden hayallerinin yazılmasının istendiği proje Burdur genelinde de okulların dahil edilmesi sağlanacak. 

Çalışmanın finalinde Burdur Karamanlı ilçesinde 23-24 Haziranda geniş katılımlı bir final yapılması hedefleniyor. 

Proje kurucuları öğretmen ve idareciler ziyaretlerinde, proje hakkında fikir alışverişinde bulunarak projenin ilerleyen aşamaları için destek talebinde bulundular. İlçe Kaymakamımız Sayın İlker Eker okullarımızın gerçekleştirdiği projelere her zaman destek olacaklarını belirterek, projeye ilişkin çalışmalarda başarılar diledi.

 

07-03-201807-03-2018

Pazar Mah.Özel İdare Bin.Kat/1 Karamanlı / BURDUR - 0-248-5313990

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.