BURDUR KARAMANLI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çeşitli etkinliklerle kutlandı.
19 MAYIS ATATÜRK´Ü ANMA VE GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları  İlçe Gençlik ve Spor Müdürü v. Muharrem ERKİL´in Atatürk anıtına çelenk sunumu ile başladı. Ardından ilçemiz kapalı pazar yerinde düzenlenen törene Kaymakam Sinan AŞCI, Garnizon Komutanı Tarhan GÜNEY, İlçe Emniyet Müdürü Atilla ÜNSAL , Milli Eğitim Müdür vekili Salim OĞUZ, diğer daire amirleri, okul müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 Çelenk sunumunun ardından günün anlam ve önemine dair konuşmayı  Gençlik ve spor Müdür vekili Muharrem ERKİL yaptı. Program Atatürk´ün Gençliğe hitabesi okunması, günün anlam ve önemi ile ilgili şiirlerin okunması ile devam etti. Programda öğrencilerin hazırlamış oldukları kaşık oyunları gösterisi, Teke yöresi halk oyunları gösterisi, step ve ront gösterisi de beğeniyle izlendi. Hafta boyunca düzenlenen turnuvalarda dereceye giren öğrencilere protokol tarafından ödüllerinin verilmesinin ardından kapanış fon gösterisiyle kutlama programı sona erdirildi.

 

 19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları19 Mayıs Kutlamaları

 

Pazar Mah.Özel İdare Bin.Kat/1 Karamanlı / BURDUR - 02485313990

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.